Love Coaching

w relacji z partnerem

Nie chcę kogoś, kto tylko mówi, że mnie kocha;
Chcę kogoś, kto praktykuje dla mnie tę miłość każdego dnia.

– Brene Brown

 Dobre relacje
zaczynają się od Ciebie

Kto z nas nie miał kiedyś złamanego serca z powodu nieudanego związku? Kto z nas nie musiał od czasu do czasu znosić rad przyjaciół, którzy mówili, by po prostu wziąć się w garść i iść dalej, że na świecie jest wiele interesujących osób, a nieudany związek to lekcja przed następnym dużo lepszym.
Wszyscy potrzebujemy miłości w naszym życiu. To niezaprzeczalny fakt. Wiemy też, że znalezienie prawdziwej miłości i zbudowanie trwałego związku jest trudne, ale utrzymanie go na satysfakcjonującym poziomie jest nie lada wyzwaniem. Wiadomo na pewno, że jeśli nie jesteśmy szczęśliwi będąc singlem, nigdy nie będziemy szczęśliwi w związku. Kluczem do zdrowego związku jest samoakceptacja jako punkt wyjściowy do zmiany. Kolejny krok to odpowiedź na pytanie kim jestem na tym etapie swojego życia i jakie są moje wartości.
Kiedy ju
ż wiesz, kim jesteś i co jest dla Ciebie ważne możesz zaprzyjaźnić się ze sobą i pokochać siebie. Kiedy kochasz siebie, możesz przekazać tę miłość innym, którzy są w tym samym stanie świadomości co Ty. Wiele osób pomija ten krok. Wymagają od innych miłości, której sami nie są w stanie dać i powodują ogromne konflikty i rozczarowania.
Niektórzy uważają, że miłość własna powinna być naszym domyślnym ustawieniem, tak naturalnym jak słońce wschodzące każdego ranka. Jednak u większości osób tak nie jest. Warto pamiętać, że kochanie siebie rodzi pewność siebie, wzmacnia poczucie własnej wartości i szacunek do siebie.
Jestem tu po to. aby Ci pomóc
odkryć kim jesteś, jakie są Twoje wartości i mocne strony. Uzyskasz głębsze zrozumienie swojej osobistej psychologii, która wpływa na to, jak postrzegasz świat i odnosisz się do innych. Wspólnie zbudujemy mapę i wytyczymy drogę do miłości własnej i szczęśliwej relacji z wybraną osobą. Czekam na Ciebie. Umów się na rozmowę.

Twój wzorzec budowania związków

love coaching pomoże ci go zmienić

Czy chcesz otworzyć nowy rozdział w swoim uczuciowym życiu?

Ustalmy aktualną sytuację. Pozwól sobie na szczerość i odpowiedz na pytania:

 • Czy Twoi partnerzy, to podobne w swym charakterze osobowości?
 • Czy w Twoich związkach powtarzają się podobne sytuacje?
 • Czy w każdym związku występują takie same problemy?
 • Czy spotykasz ludzi, którzy mają tendencję do zrywania związków?
 • Czy masz tendencję do odchodzenia ze związków?
 • Czy uważasz, że inne kobiety mają więcej szczęścia w miłości?
 • Czy zazwyczaj przyciągasz partnerów, którzy są w związku?
 • Czy uważasz, że partnerzy Cię nie rozumieją?
 • Czy uważasz, że dajesz więcej miłości niż jej otrzymujesz?
 • Czy straciłaś zaufanie do mężczyzn (kobiet)?
 • Czy boisz się zranienia?
 • Czy twoje relacje zaczynają się dobrze, a potem zwykle coś się psuje?
 • Czy spotkałaś wielu partnerów, ale żaden z nich nie wydawał się odpowiedni?
 • Czy jesteś po rozwodzie i nie masz pojęcia jak na nowo zbudować swoje szczęście?
 • Czy jesteś wdową po wieloletnim pożyciu małżeńskim i nie masz odwagi na nowy związek?

Czas na NOWE OTWARCIE w miłosnych relacjach! Love Coaching pomoże Ci zmienić wzorce myślowe, które prowadzą do powtarzania niezadowalających sytuacji emocjonalnych.
Czas uświadomić sobie, że rozwiązanie jest w Tobie. 

 

Oto co będziesz mogła zrobić w ramach coachingu:

 

Poznasz siebie na głębszym poziomie i naprawdę poczujesz kim jesteś. Zyskasz autentyczność, asertywność i przestaniesz dopasowywać się do oczekiwań innych osób. Będziesz w naturalny sposób przyciągać odpowiednich ludzi do swojego życia, również w relacjach miłosnych.

Odkryjesz przyczyny twoich przeszłych niepowodzeń w związkach lub powody Twojej samotności i uczynisz je przeszłością. Porzucisz negatywne wzorce i negatywne przekonania,
które generowały niesatysfakcjonujące związki.

Wypracujesz nowe wspierające Cię przekonania i wzorce, dzięki którym w naturalny sposób zmienisz środowisko na takie, w którym pojawią się odpowiednie dla Ciebie osoby.

Przekonasz się, że zasługujesz na miłość i szczęśliwy związek bez rezygnacji z siebie
i „zgniłych” kompromisów.

Nabierzesz pewności siebie dzięki eksploracji tego kim jesteś, co jest dla Ciebie ważne,
poznasz swoje mocne strony, ukryte talenty i swoją wyjątkowość, którą wniesiesz do związku.

Podczas randek poczujesz swoją atrakcyjność i uwierzysz, że masz wiele do zaoferowania.

Opracujesz jasne kryteria doboru partnera, abyś bardzo szybko potrafiła rozpoznać czy dana osoba jest dla Ciebie odpowiednia i czy warto angażować swój czas i emocje.

Stworzysz klarowną wizję optymalnego partnera i związku, dzięki czemu będzie Ci łatwiej zbudować związek, którego pragniesz.

Dowiesz się, jak i gdzie znaleźć wymarzonego partnera – dowiesz się, gdzie pójść i co zrobić,
aby spotkać bliźniaczą duszę.

Wierzę w Ciebie, w Twoją autentyczność – wolną od ograniczających Cię przekonań i wolną od wpływów zewnętrznych, które mogą odciągnąć Cię od tego, kim jesteś i co naprawdę czujesz. Wierzę w to, że jesteś cudowną osobą, która zasługuje na szczęśliwe życie w miłości. Warto rozpocząć Love Coaching, aby zrozumieć dlaczego  przyciągasz „ niewłaściwych partnerów ” lub dlaczego pozostajesz w „ trudnym związku ”. Każdy z nas potrzebuje bezpiecznej przestrzeni, gdzie mógłby opowiedzieć o tym, co myśli, co czuje. Stwarzam na sesji taką przestrzeń, w której można otwarcie i swobodnie rozmawiać, o wszystkim, nie czując zagrożenia i bez obawy o ocenę.
Zapraszam do kontaktu. 

 

Love coaching

Jedna sesja może zmienić
Twoje życie

 

Podejmij ryzyko.
Przestań śnić.
Zacznij żyć!

Nadal zastanawiasz się, czy zmiana jest dla Ciebie możliwa? Porozmawiamy o tym, jak mogę Ci pomóc zbudować związek, którego pragniesz.

Czekam na Ciebie. Dzwoń!

DzwonięNapiszę e-mail