Krzysztof Jankowski
jak pracuję?

Mój styl coachingu:
z serca, bezpośredni, delikatny, intuicyjny, elastyczny, życzliwy zorientowany na rezultaty, oparty na rozmowie. Jestem powiernikiem, doradcą, mentorem. Inspiruję i motywuję do działania. Pracuję tylko online.

Czym dla mnie jest Coaching?

Kiedy robię to, co kocham jestem wolnym człowiekiem

Mam psychologiczne wykształcenie i jestem dyplomowanym coachem

po Akademii Leona Koźmińskiego.
Od kiedy pamiętam zawsze lubiłem pomagać innym i praca w tym zawodzie stała się naturalnym wyborem.

 W coachingu wykorzystuję proces zadawania pytań, który pozwala uczestnikowi znaleźć dostęp do własnej mądrości i siły wewnętrznej, a dzięki temu zyskuje samoświadomość. Odwoływanie się do niewykorzystanych mocnych stron, zdolności i talentów przyspiesza rozwój osobisty, wspomaga odkrywanie tego, co w człowieku najlepsze.

 Motywuję uczestników coachingu do osiągnięcia najwyższego osobistego poziomu poprzez pokazywanie im szans i możliwości, nie zaś mówienie im co mają robić. Jest to zatem sztuka tworzenia nowych, nieistniejących wcześniej rozwiązań. Dalego uwielbiam tak pracować.

Bardzo często moi klienci potrzebują kogoś więcej niż coacha, który zadaje im pytania. Potrzebują kogoś kto pomoże im zrozumieć daną sytuację, kogoś kto podpowie najlepsze rozwiązanie, kogoś kto nauczy nowych umiejętności. Dlatego oprócz coacha staje się dla nich też mentorem, szkoleniowcem i konsultantem.

Z drugiej zaś strony coaching to dla mnie dawanie i branie jednocześnie, to obustronnie korzystna wymiana, to poszerzanie świadomości
i samoaktualizacja. Trafnie określił to Jung:

„Spotkanie dwóch osób jest jak zetkniecie się dwóch substancji chemicznych: jeśli dochodzi do jakiejś reakcji, obie substancje podlegają przemianie”.

Mistrz Eckhart przypomina:
„ Kto chce stać się tym, kim ma się stać, musi przestać być tym, kim jest”,
a proces coachingowy daje taką szansę. 

 

Coaching staje się wyprawą , bo jak powiedział Rilke „Jest tylko jedna wędrówka, podróż do wnętrza samego siebie”W trakcie procesu coachingowego osoba zajmuje się studiowaniem najbardziej wartościowego i interesującego tematu na świecie – siebie samego.
Lao Tsy mówił :
Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku”. Tym pierwszym krokiem dla mnie jest nawiązanie dobrej relacji z klientem na pierwszej sesji, a potem można wspólnie “podróżować”.
„Statki są bezpieczne w porcie, ale nie po to zostały zbudowane”.

Dlatego warto odszukać w sobie odwagę i wyruszyć na poszukiwanie swojej misji, bo jak mówił  Seneka: ” Przychylny wiatr nie powieje temu, który nie wie dokąd zmierza”. Oskar Wilde napisał: „Celem życia jest rozwój. Dokładnie uświadomić sobie swą własną naturę – oto, po co tu jesteśmy. Coaching jest rozwojem zarówno dla klienta jak i dla mnie.

Do swojej pracy podchodzę z wielką pasją i otwartym sercem. Dla mnie „Prawda zaczyna się od DWOJE”, bo ważne jest, aby być w bliskim kontakcie z dugą osobą.  Ten kontakt daje mi poczucie bycia potrzebnym, jest radością, która mnie uskrzydla. Doświadczam spełnienia. Kiedy robię, to co kocham jestem wolnym człowiekiem. Doświadczając spełnienia, wolności, spokoju staję się szczęśliwym człowiekiem.

To inny wymiar szczęścia, niż te, których doświadczałem wcześniej. Praca coacha to etap w moim życiu zawodowym połączony  z moim intensywnym rozwojem osobistym. Mam też jednocześnie świadomość, że ten rozwój, to nieustająca praca, którą podejmuję z zapałem, ciekawością i miłością, bo jak pisał Khalil Gibran: „Wiedza jest zaś zbędna, jeśli nie istnieje praca. Praca jest pusta,  jeśli nie z miłością. A kiedy pracujesz, łączysz się z sobą samym, z innymi oraz z Bogiem” 

Urszula Sadomska

ICF Master Certified
Coach (MCC)

Poznałam Pana Krzysztofa Jankowskiego, na studiach podyplomowych pt. „Coaching profesjonalny” w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Był moim studentem. Obserwowałam jego pracę coacha w wielu ćwiczeniach. Z przyjemnością polecam Krzysztofa jako dojrzałego, pracującego sercem, umysłem i duszą coacha. Jestem przekonana, iż jego postawa jest zgodna z etyką coacha ICF, a jego umiejętności pozwolą klientom wzrastać i nabierać siły w każdym przedsięwzięciu.

Dlaczego Love Coaching?

Moją misją jest poruszyć tysiące kobiecych serc i obudzić je do życia w miłości


Dlaczego love coaching i dlaczego dla kobiet? Dobre pytanie. Bo tak wybieram. Bo uwielbiam pracować z kobietami! 
Od 30 lat pracuję z kobietami i dla kobiet w różnych dziedzinach życia.

Promowałem zdrowie psychofizyczne będąc redaktorem naczelnym czasopism Lady Fitness i Fitness Woman. Organizowałem konkursy o tytuł Ms. Polski i Fitness Woman. Byłem pomysłodawcą i producentem programu dla telewizji Polsat  “Klub Fitness Woman TV Polsat”.

Przez 11 lat współprowadziłem agencję mody ARTIM. Organizowałem pokazy mody
i współpracowałem z najlepszymi polskimi projektantkami mody oraz modelkami. W moim klubie fitness byłem trenerem personalnym aktorek, piosenkarek, modelek, businesswomen i kobiet wielu innych profesji.
  

Od 10 lat pracuję tylko jako coach i mentor w obszarze rozwoju osobistego. W tym okresie 95% moich klientów na sesjach coachingowych to kobiety. Na większości sesji pojawia się temat miłości a ponad połowa z nich dotyczy nieudanych związków. Ta statystyka skłoniła mnie do nowego otwarcia w mojej pracy coachingowej i skoncentrowania się na pracy
z kobietami z miłością jako motywem przewodnim. W dużej mierze bazuję na life coachingu. Preferuję pracę 1:1 ( tylko przez: telefon, WhatsApp, Zoom, Facebook Messenger ) oraz pracę warsztatową w małych grupach offline.

Coaching jest jak drabina, po której możesz wznieść się ponad chmury, tam gdzie zawsze świeci słońce. Zapraszam na słoneczną stronę życia.
Pomogę Ci rozwiązać twoje problemy. Pomogę Ci otworzyć serce i przywołać miłość.
Widzisz możliwości? Ja też.
Zróbmy to razem. Zadzwoń Teraz i sprawdź jak mogę Ci pomóc!

Twoja wizja stanie się jasna tylko wtedy, gdy będziesz mógł spojrzeć w swoje serce. Kto patrzy na zewnątrz, marzy; 
kto zagląda do środka, budzi się.

– Carl Gustav Jung

 

Zacznij teraz

swój love coaching

Już czas! Czas pokochać siebie. Czas na partnera, który będzie kochał Ciebie. Czas spełnić marzenia. Umów się na konsultację
i sprawdź czy to jest czas na nowe życie dla Ciebie.