Tydzień 29. Teraz już wiem

Autor: Krzysztof Jankowski

Pomogę Ci opuścić smutną krainę czekania i sprawię by Twoje serce mocniej zabiło. Czekam na Ciebie ❤️
AFIRMACJA DNIA
Żyję tak, jakby każdy dzień był świąteczny, wyjątkowy.
TEMAT DNIA
Teraz już wiem
Każde stwierdzenie zamień na pytanie i skieruj je do siebie!
  • Jestem fizycznie wytrzymała.
  • Jestem coraz silniejsza.
  • Jestem coraz bardziej elastyczna.
  • Jestem dobrze skoordynowana.
  • Wiem, jakie jedzenie jest dla mnie najlepsze.
  • Wiem, kiedy moje ciało jest spięte lub zrelaksowane.
  • Wiem, które ćwiczenia są dla mnie najlepsze.
  • Wiem ile i jak często powinnam ćwiczyć.
  • Wiem, że zmęczenie mojego ciała odpręża mój umysł.
  • Wiem, że zrelaksowanie umysłu usuwa napięcie z mojego ciała.
Jeżeli nie na wszystkie pytania odpowiedziałaś twierdząco lub część tych stwierdzeń inspiruje Cię do dalszej pracy, to sama wiesz co z tym zrobić.
Jeżeli potrzebujesz dalszych inspiracji i motywacji, to napisz do mnie.
ZALECENIA
a) Rozkoszuj się dniem wolnym, przeznacz go wyłącznie dla siebie.
b) Dziś jest dobry dzień na wdzięczność. Możesz się cieszyć osiągnięciami, poznawać swoje słabe i dobre strony, zmieniłaś się nie tylko zewnętrznie.
c) Spójrz do notatnika, przekonaj się, od czego zaczynałaś. Odpowiedz ponownie na pytania, które zadałaś sobie pierwszego dnia, zapisz je w notatniku i porównaj.
d) Poproś te same osoby, co pierwszego dnia, aby wyraziły swoją opinię na temat twojego wyglądu zewnętrznego. Zapisz to w notatniku. Zmierz się i zważ w taki sam sposób jak pierwszego dnia, zapisz i porównaj. Imponujące, prawda?
e) Rozbierz się i stań przed lustrem. Przyjrzyj się sobie z każdej strony. Czy widzisz jakieś zmiany? Co czujesz? Zapisz swoje refleksje w notatniku i porównaj z wcześniejszym zapisem.
f) Poproś o zrobienie ci zdjęć w stroju kąpielowym dwuczęściowym – cała sylwetka, z przody, z boku i z tyłu. Wklej je do notatnika obok tych s przed miesiąca. Teraz już wiesz, że to nie złudzenie w lustrze tylko naga prawda o twoich osiągnięciach. Wykonaj sobie kolekcję zdjęć po każdym następnym miesiącu podobnym do tego.
g) Poproś osoby, z którymi miałaś najczęstszy kontakt w ciągu tego miesiąca, aby powiedziały ci coś na temat twojego sposobu bycia w ciągu ostatniego miesiąca. Zapisz to, abyś mogła porównać te opinie z tymi, które uzyskasz ponownie po roku świadomej pracy nad sobą.
h) Oceń swoje postępy treningowe. Jak wygląda teraz twoja „ulubiona” grupa mięśniowa? Jaki trening polubiłaś najbardziej i będziesz go kontynuowała? Do jakiej formy aktywności fizycznej będziesz wracała najczęściej? Czy czujesz, że jesteś sprawniejsza?
i) Czy udało ci się wprowadzić nowe zasady żywieniowe? Czy wyeliminowałaś wszystkie produkty wysokotłuszczowe ze swojej kuchni? Czy znalazłaś sposób na wypijanie w ciągu dnia ośmiu szklanek wody? Czy odnalazłaś przyjemność w eksperymentowaniu z nowymi posiłkami? Czy osiągnęłaś to, co sobie
zaplanowałaś?
j) Teraz już wiesz, że drogą do zdrowego życia jest racjonalne odżywianie się, a nie głodówka.
k) Jakie cele postawisz sobie w przyszłym miesiącu?
l) Napisz lis miłosny do samej siebie i wyślij go do siebie. Napisz do siebie same wspaniałe rzeczy. Napisz go tak, jak byś chciała, aby napisała go do ciebie najukochańsza osoba.
ł) Wyskocz na małe zakupy. Kup sobie jakiś prezent, może perfumy, których do tej pory nigdy byś nie kupiła, albo szminkę w kolorze, na który nie miałaś wcześniej odwagi. Po prostu zaszalej. Baw się tym.
m) Kup też dobre wino i wieczorem delektuj się jego smakiem z kimś dla ciebie ważnym
i bliskim.
n) Jak to miło mieć dla siebie czas. Prawda?
Self Coaching
1.Co mogę ZACZĄĆ robić?

2.Co mogę PRZESTAĆ robić?
3.Czego mogę WIĘCEJ robić?
4.Czego mogę MNIEJ robić?
5.Co mogę INACZEJ robić?
6. Co ZROBIĘ już Teraz?

Sugeruję, aby nauczyć się tych pytań na pamięć i zadawać je sobie jak najczęściej w trudnych sytuacjach. Zadawaj je sobie szczególnie wtedy, kiedy wydaje Ci się, że sytuacja jest beznadziejna. Będę je zamieszczał przez 30 kolejnych dni.
INSPIRACJA TRENINGOWA
CARDIO Trening z Anną Lewandowską
http://bit.ly/2Gg644i
WARTO PRZECZYTAĆ
Dobrze że jestem
http://bit.ly/2Wviz1s
UWAGA!
Jeżeli pojawi się jakaś trudność w interpretacji tego programu lub będzie potrzebna konsultacja, to proszę pisz na priv.
Napisz w komentarzu, co z tego dnia “bierzesz dla siebie”.

Warning: Creating default object from empty value in /home/harmonia/public_html/krzysztofjankowski.com.pl/media/plugins/feed-them-social/feeds/facebook/class-fts-facebook-feed.php on line 428


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/harmonia/public_html/krzysztofjankowski.com.pl/media/plugins/feed-them-social/feeds/facebook/class-fts-facebook-feed.php on line 1821

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/harmonia/public_html/krzysztofjankowski.com.pl/media/plugins/feed-them-social/feeds/facebook/class-fts-facebook-feed.php on line 662

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/harmonia/public_html/krzysztofjankowski.com.pl/media/plugins/feed-them-social/feeds/facebook/class-fts-facebook-feed.php on line 673

Może Cię również zainteresować…

Chwytanie

Tak jak zwykle gromadzimy stare kartki urodzinowe i pamiątki, wyciągi bankowe i rachunki, odzież i zniszczony sprzęt,...

0 Comments

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *