Program Inspiracji

Stwórz Życie Jakiego Pragniesz

Bezpłatnie 30 lekcji online

Zapisz Się Teraz!

Zacznij wreszcie robić coś dla Siebie, to co naprawdę Cię kręci!

Szybkie tempo życia sprawia, że mamy coraz mniej czasu na refleksję, aby zastanowić się nad sobą i zrozumieć własne uczucia, emocje, potrzeby. A zatem zatrzymaj się na chwilę. Przystopuj, odetchnij. Wycisz swoje myśli. Spójrz na swoje dotychczasowe  życie. Na porażki, dokonania, sukcesy, idee, wzloty i upadki.

 

  • Czy czujesz dziwną pustkę, której nie da się do końca zdefiniować?
  • Czy jesteś zmęczona własnym życiem?
  • Czy każdego dnia doświadczasz negatywnych emocji?
  • Czy martwisz się obecną sytuacją?
  • Czy obawiasz się o swoją przyszłość?

Jesteś jak niedokończona książka. Nie wiesz, co zdarzy się jutro. Jutro to kolejna niczym niezapisana biała kartka powieści zwanej życiem. Nie możesz z góry poznać losu głównej bohaterki. Tą bohaterka jesteś Ty, to Twoje życie, Twoja książka. Tylko Ty możesz napisać kolejne słowo, akapit, rozdział. Tylko od Ciebie zależy los głównej bohaterki. Nawet, jeśli los uśmiecha się do Ciebie, tylko od Ciebie zależy czy jest to uśmiech ironiczny czy szczęśliwy. Tylko Ty możesz sprawić, że bohaterka książki pod tytułem ,,Twoje Życie” będzie dumna, przebojowa, seksowna, piękna i pewna siebie.

 

Stworzyłem 30 Dniowy Program Inspiracji i Motywacji, abyś mogła za pomocą specjalistycznych tekstów motywacyjnych, mocnych pytań, ćwiczeń oraz wskazówek poczuć się dobrze ze sobą oraz znaleźć własną drogę rozwoju osobistego. Nie dam Ci przepisu na to jak żyć, ale wydobędę z Ciebie to, co najlepsze. Pamiętaj, że każda minuta smutku zabiera Ci 60 sekund szczęścia. Nie pogrążaj się już więcej w złym nastroju i nie rezygnuj z własnych marzeń! Z moją pomocą staniesz się tym, kim od dawna marzysz by się stać. Czas na zmiany. Zmiany na lepsze. Zacznij  już dziś. Zapisz się na darmowe lekcje Programu Inspiracji i Motywacji.

Dzisiaj wiele kobiet odczuwa smutek, którego nie potrafi nazwać. Chociaż zrealizowałyśmy wiele naszych zamierzeń, czujemy, że czegoś nam w życiu brak i bezowocnie – szukamy odpowiedzi na pytanie, czego. Często brakuje nam po prostu autentycznego poczucia tego, kim jesteśmy.

– Emily Hancock

Your Title Goes Here

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Jakie jest Twoje nastawienie do życia?

Sposób myślenia jest systemem zasad i poglądów, jakich używasz, kierując swoim życiem. Jest złożony z unikalnego zbioru reguł, przekonań, wierzeń i poglądów, które wybrałaś świadomie lub nieświadomie i w które wierzysz.

 

Czy jesteś świadoma czy nie, Twoje życie jest zdeterminowane przez Twój sposób myślenia. Jeśli chcesz zmienić swój sposób myślenia, musisz najpierw stać się tego świadoma. Nie ma innego sposobu, by dowiedzieć się, co należy zmienić. Samoaktualizacja i poszerzenie świadomości jest niezbędne do zmiany jakości życia i realizacji celów i marzeń.

 

Spytaj siebie, jakie przekonania kierują Twoim życiem. Spytaj siebie, czy jesteś świadoma tego, że to właśnie one sterują Twoim życiem. Musisz najpierw stać się świadoma czegoś, zanim wybierzesz czy chcesz z tego skorzystać.

N

Jak poszerzyć swoją świadomość?

N

Jak zacząć patrzeć na świat z nowej perspektywy?

N

Jak zbudować większą pewność siebie?

N

Skąd wiedzieć, które spojrzenie na problem jest dla mnie najlepsze?

N

Które przekonanie mnie wspiera, a które hamuje moje działanie?

N

Co zrobić, by w życiu pojawiły się momenty przełomowe i jak je wykorzystać do zmiany?

N

Co zrobić, by już zawsze patrzeć na świat w lepszy niż dotychczas sposób?

Program Inspiracji i Motywacji pomoże Ci z tym się uporać!

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Czy czujesz opór przed zmianą?

Nie jesteś w tym osamotniona. Wielu z nas opiera się zmianom, bo łatwiej jest  robić to co znamy. Często nazywa się to pozostawaniem w strefie komfortu. Czasami posiadamy nawyki, które nie sprzyjają osiąganiu celów. Stosujemy też strategie, które kiedyś działały, ale już przestały być skuteczne. Co więcej, bywamy oporni, szczególnie, kiedy chodzi o nowe podejście.
Wiele osób boi się ryzyka i kompromitacji. Boimy się negatywnej oceny. Nie chcemy być odebrani jako osoba słaba i nieudolna. Można pozostać w strefie komfortu i dalej narzekać. Można też skorzystać z pomocy i dać sobie szansę na lepsze, bardzie spełnione życie. Można tak, jak wiele kobiet skorzystać z mojego bezpłatnego Programu Inspiracji i Motywacji.
(rekomendacje)

Opinie uczestniczek Programu Inspiracji i Motywacji

Bardzo Ci dziękuję Krzysiu za wspaniale inspiracje. Wiedzę, którą zawarłeś w tych lekcjach ja zdobywałam w pocie czoła przez wiele lat, co mnie kosztowało wielu łez, prób, błędów, rozczarowań. Teraz każda kobieta, która pragnie zmienić coś w swoim życiu, a chce ominąć te przykre uczucia dostała od Ciebie “na talerzu” w prezencie. Jestem pewna, że duże pragnienie połączone z systematycznością zastosowania Twoich inspiracji przyniesie każdemu z pewnością niesamowite uczucie związane z przemianą i nie tylko tą zewnętrzną. Każdemu z całego serca życzę by doznał uczucia ogromnej radości, dumy i wspaniałego samopoczucia korzystając ze swojej mocy i inspiracji Krzysztofa. Uwierzcie mi to jest przecudne uczucie 🙂 Pozdrawiam serdecznie 
- Alina

Uważam, że Program Inspiracji może umocnić każdego człowieka (kobietę) w przekonaniu, że każda z nas może dotrzeć do swojego prawdziwego wnętrza, odkryć prawdę o sobie, swoje prawdziwe “ja”. To odkrycie z kolei jest już tylko gwarantem naszych dalszych sukcesów. Bo dogłębne poznanie siebie pozwala określić co jest dla nas w życiu najważniejsze, czego pragniemy i co chcemy osiągnąć. Podstawą jest tutaj wierność czyli życie zgodne z samym sobą. Bo tylko ten, kto wierny jest sobie i podąża za głosem serca, uważnie wsłuchując się w potrzeby swojej duszy może osiągnąć wszystko!

- Anna

Krzysztofie! Bardzo dziękuję Ci za wspaniały program inspiracji! Bardzo mi pomogłeś w pozytywniej zmianie postrzegania siebie, znajomych bliskich, dalszych, współpracowników, zwierzchników, otoczenia, przyrody etc.. Wiele, rzeczy z programu pozostało mi jeszcze do zrobienia, które odłożyłam trochę z lenistwa a trochę z kłopotów zdrowotnych. Jestem jednak pewna, że będę do nich wracać ponieważ jak nikt pomogłeś mi zrozumieć siebie, zauważyć błędy, dostrzec drogę ku zadowoleniu!

- Maria

Program Inspiracji opracowany przez Pana Krzysztofa Jankowskiego wpadł w moje ręce przypadkowo. Jakby sam zaprosił się do mojego życia. Początkowo przyjmowałam go z pewnym niedowierzaniem i zaciekawieniem. Później z niecierpliwością czekałam na kolejny e-mail. To program przygotowany specjalnie dla nas – Kobiet młodych, dojrzałych i starszych. Nie zna wieku czy innych ograniczeń. Grupą docelową jest Kobieta. Kobieta która, w szaleństwie tego świata zapomniała o sobie, swoich potrzebach, marzeniach, rozpieszczaniu się i docenianiu przede wszystkim siebie. Bo jak kochamy siebie i jesteśmy szczęśliwe to możemy pokochać innych. Jak mamy uśmiech na twarzy i w sercu to świat pogodniej na nas patrzy i przyciąga dobrą energię.Dzięki programowi Inspiracji i Motywacji nabrałam wiary we własne siły, uwierzyłam ze wszystko zależy od tego ile wysiłku włożymy w podjęte starania. Mogę powiedzieć że w dużym stopniu zmienił moje życie Wiem że JA to, ja nie musze zakładać żadnych masek .. Wyglądam lepiej czuje się lepiej. Czuje się prawdziwą kobietą przed którą świat stoi otworem … Pozdrawiam wszystkie kobiety.

- Małgorzata

Program Inspiracji i Motywacji pomoże Ci z tym się uporać!

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Błądzenia po bezdrożach duszy

Zastanawiasz się nad przyczyną swoich zmartwień, bezskutecznie szukając odpowiedzi, czego Ci w życiu brak. Źle zadawane pytania prowadzą do błądzenia po bezdrożach swojej duszy, a w efekcie do trafienia w punkt, gdzie czeka na Ciebie w odpowiedzi jedynie wszechobecna cisza. Nieumiejętność znalezienia własnej drogi jest przyczyną trwałej rezygnacji z własnych marzeń i planów.

Niezależnie od etapu życia, w którym obecnie się znajdujesz, potrzebujesz jasno skonkretyzowanych celów i wiary we własne siły. Tylko systematyczność i stawianie każdego dnia małych kroków na drodze do sukcesu, pozwoli Ci konsekwentnie inspirować się do działania, brać z życia pełnymi garściami, wziąć życie we własne ręce.

Niech życie nie przebiega obok Ciebie – stań się jego rzeczywistym uczestnikiem! Program Inspiracji i Motywacji pozwoli Ci zaakceptować siebie, zmienić swoje nastawienie i cieszyć się każdym dniem. Bądź dumna ze swoich osiągnięć!
Zobaczysz, jakie to proste, dzięki Programowi Inspiracji i Motywacji, który doprowadzi do tego, że już nigdy nie stracisz wiary we własne siły i pozwoli, byś realizowała się w pełni.

Definicją szaleństwa jest robienie cały czas tego samego i oczekiwanie za każdym razem innych rezultatów.

– Albert Einstein

Jak wygląda przykładowa lekcja inspiracji i motywacji?

Program Inspiracji i Motywacji to 30 niezapomnianych lekcji online skierowanych do kobiet w każdym wieku. Każda z owych lekcji jest starannie skomponowana, tak by stymulować odpowiednie emocje i refleksje. Doskonała struktura wstępu opatrzona jest stosownym cytatem do przemyślenia. Po wstępie  omówiony jest główny temat dnia i jego inspirujące rozwinięcie. Na końcu odnajdziesz zachęcające do głębszych przemyśleń podsumowanie oraz dodatkowe informacje do przeczytania lub wysłuchania.

N

Jak znaleźć czas dla siebie?

N

Jak lepiej myśleć o sobie?

N

Jak podnieść poziom energii?

N

Jak kontrolować swoje emocje?

N

Jak radzić sobie stresem?

N

Jak poprawić sylwetkę i kondycję?

N

Jak zaprzyjaźnić się ze sobą?

Stań się swoją najlepszą przyjaciółką i zadbaj o swoje życie.

Przez 30 kolejnych tygodni otrzymasz motywujące inspiracje, dzięki którym będziesz mogła powiedzieć:

– Żyję w harmonii ze sobą i otoczeniem
– Idę drogą, którą sama obrałam
– Odzyskałam wiarę we własne siły i mam poczucie własnej wartości
– Potrafię konsekwentnie dążyć do zamierzonych celów i spełniam swoje marzenia
– Dostrzegam i akceptuję swoją kobiecość, seksualność
– Dostarczam organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje
– Wiem, jak zadbać o swoją sylwetkę
– Potrafię kontrolować swoje myśli i emocje
– Znam swoje potrzeby i z przyjemnością je zaspokajam

 

Program Inspiracji i Motywacji to dla Ciebie okazja do wewnętrznej przemiany i dotarcia do uśpionego w Tobie potencjału. Niech świat nie prowadzi Ciebie za rękę – to Ty prowadź swój świat tak, jak tego chcesz! Ty wyznaczasz zasady, Ty wytyczasz drogę, Ty jesteś Panią swojego losu!

Zdecyduj się na zmiany. Poczuj Moc Inspiracji i Motywacji! Zapisz się na bezpłatne lekcje już teraz!

 

 

Program Inspiracji i Motywacji pomoże Ci z tym się uporać!

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.